Перепис населення після виборів здійснюватимуть на бланках за 110 млн грн
Державна служба статистики України 3 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Укрспецполіграфія» на виготовлення переписного інструментарію для Всеукраїнського перепису населення вартістю 110,28 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», інформують Наші гроші.
Переписні листи у кількості 60,91 млн штук замовлено по 1,26 грн./од. Форму 1 «Список проживаючих у приміщенні членів домогосподарства та їх житлові умови» виготовлять у кількості 25,06 млн шт. по 60 коп/од. Для тимчасового переписного персоналу замовлено 237 тисяч бланків посвідчень в комплекті з пластиковим утримувачем та стрічкою по 6,30 грн.
Ці та інші бланки (весь перелік нижче) потрібно виготовити до кінця року.
Уряд планував Всеукраїнський перепис населення на 2011 рік. Згодом його було перенесено на грудень 2012 року, а на початку цього року віце-прем’єр Сергій Тигипко повідомив про перенесення перепису на 2013 рік.
У світовій практиці переписи населення проводять приблизно кожні 10 років. Перший і поки останній перепис у незалежній Україні було проведено в 2001 році, згідно якого чисельність населення України становила 48,457 млн. осіб. До цього українців переписували ще у складі СРСР у 1989 році, тоді в Українській РСР проживало 51,7 млн. осіб.
За даними Державної служби статистики чисельність населення України на 1 січня 2012 року склала 45,63 млн. осіб.
Джерело: Наші гроші
