Партія "Сильна Україна" оголосила саморозпуск

Сьогодні в Києві відбулося друге засідання ІІ Національного з'їзду партії "Сильна Україна", на якому було ухвалено рішення про об'єднання з Партією регіонів. Відтак партія "Сильна Україна" оголосила саморозпуск. Про це УНН повідомили у прес-службі партії.

У роботі з'їзду взяли участь 332 делегати від усіх регіональних організацій партії. Основне питання, яке розглядав з'їзд, - про консолідацію зусиль партії "Сильна Україна" і Партії регіонів з метою модернізації країни. Делегати з'їзду підтримали пропозиції лідера партії Сергія Тігіпка об'єднати реформаторські зусилля з Партією регіонів.

"З метою об'єднання Політичної партії "Сильна Україна" з Партією регіонів заради активізації реформ і модернізації країни, схвалюючи політичну угоду партій та керуючись Законом України "Про політичні партії" та Статутом Політичної партії "Сильна Україна", ІІ Національний З'їзд Політичної партії "Сильна Україна" вирішив припинити діяльність Політичної партії "Сильна Україна" шляхом її ліквідації (саморозпуску)", - йдеться у рішенні з'їзду.

Із моменту оголошення рішення з’їзду припиняється членство в партії всіх її членів, діяльність керівних органів, партійних організацій та інших структурних утворень, передбачених статутом партії. Також було прийнято рішення рекомендувати членам партії "Сильна Україна" вступати до Партії регіонів, а депутатам місцевих рад від партії "Сильна Україна" - узгодити порядок об'єднання з депутатськими групами і фракціями Партії регіонів.

Як повідомляв УНН, сьогодні в Києві відбудеться XIII з'їзд Партії регіонів, на якому буде оголошено про злиття партії "Сильна Україна" з Партією регіонів.

Джерело: УНН