Опозиція знову заблокувала розгляд законопроекту про реформування «Нафтогазу»

Депутати з фракцій БЮТ та НУНС опівдні заблокували президію і трибуну Верховної Ради.

Приблизно 15-20  депутатів скупчилися на трибуні керівництва, заблокували виходи до коридору.

За словами бютівця Романа Забзалюка, депутати вимагали термінового прибуття до парламенту міністра палива і енергетики Юрія Бойка, інакше вони були не згодні розглядати законопроект щодо реформування нафтогазової сфери, інформує Українська правда.

"Крім того, ми вимагаємо негайного прибуття Генпрокурора для дачі пояснень щодо недопуску депутатів до Качанівської колонії", - сказав він.

Як відомо, на цьому тижні депутати вже блокували трибуну через питання про реформування Нафтогазу. Тоді це питання було перенесено на п'ятницю.

Литвин пропонував депутатам від опозиції, які вважають, що законопроекти дозволять приватизацію ГТС, поставити відповідні питання міністру палива та енергетики Юрію Бойку.

Однак у п'ятницю Бойка не було на годині запитань до уряду через його зустріч із єврокомісаром з енергетичних питань Гунтрером Еттінгером.

Верховна Рада свою роботу сьогодні так і не відновила, про що повідомив журналістів на брифінгу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Сьогодні засідання вже не буде", - сказав він.

Єфремов нагадав, що у п'ятницю мали розглядатися опозиційні постанови про виконання рекомендації ПАРЄ, а тому висловив здивування стосовно депутатів меншості, які "заблокували" розгляд своїх же питань.

"Наші депутати залишили сесійну залу, бо ми не розуміємо дій колег. Ми не працюємо згідно з примхами окремих людей, а дотримуємось планового порядку. Якщо далі наші колеги будуть так само емоційно працювати, ми перейдемо на інший формат роботи", - сказав Єфремов.

"Ми будемо визначати, які закони важливі для держави, будемо визначати дні, коли ці закони мають бути прийняті і у ці дні будемо забезпечувати чітку роботу парламенту. Хоча нам і не хотілося б цього робити", - підсумував Єфремов.

Джерело: Українська правда