На Львівщині відбувся фестиваль «Fort.Missia»

1-3 липня біля села Поповичі Мостиського району Львівщини відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Fort.Missia -2011».

Кожного року фестиваль демонструє мистецькі проекти з різних країн, експерименти з джазом, електронікою та сучасним мистецтвом, а також рок та фольк, театральні дійства, літературні читання, майстер-класи, галереї ремісників та безліч фестивальних атракцій на фоні мальовничої природи. Цьогорічною особливістю фестивалю стали не найбільша кількість відвідувачів, ні унікальні залишки оборонних фортів Першої світової війни, а величезна кількість багнюки. Але попри негоду фестиваль відбувся вдало.

За музичне наповнення фесту відповідали гурти «Оратанія», «Анна», «Мертвий півень», «Абу–Касимові капці», «Перкалаба», «Гайдамаки», «Bazooka Band», «Swamp FM», «Ху4», «Snidanok з Пиріжком та PushClubOrchestra», Shokolad та гості з Польщі — Big Fat Mama і Let Me Introduce You To The End, рок-вар'Яте «КОРАЛЛІ». Вночі відвідувачів фестивалю розважали проект «Music Maiker», DJ Derrick, DJ Tonika, Dana Vynnytska, Dimzz,  DJ Garry Shumoff, формація асоціативного DubStep-у та техно «RESTart».

Також відбувся Мистецько-спортивний перфоменс «Кличко – оборонець всесвіту» у супроводі прямої трансляції двобою Віталій Кличко – Девід Хей, що проходила на літературній сцені.

Джерело: ZAXID.NET