На Херсонщині розпочався фестиваль "Купальські зорі"

У місті Гола Пристань на Херсонщині сьогодні о 12.00 розпочався 9-й Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості "Купальські зорі".

Як повідомив кореспонденту УКРІНФОРМу Голопристанський міський голова, співголова оргкомітету фестивалю Анатолій Негра, 9-ті "Купальські зорі" розпочалися з того, що опівдні у різні частини міста відправилися два вози для збору у мешканців міста усілякого непотребу. Зібраний непотріб перемотають і зв'яжуть разом з папером і соломою, нададуть вигляду фігури і підпалять вночі - разом із 9-ма багаттями (8 з них заввишки 1,5 метра, і 1 - заввишки 3,5 метра).

Що ж до офіційного урочистого відкриття фестивалю, то воно відбудеться о 21.00 на міській набережній.

Фестиваль триватиме протягом 2 - 3 липня. У його програмі - виступи професійних та аматорських художніх колективів, артистів, парусна регата, спортивні змагання, обрядове водно-вогняне шоу, конкурс "Купальська красуня", стрибки парашутистів та інші заходи.

Як розповів кореспонденту УКРІНФОРМу Анатолій Негра, у 9-му Всеукраїнському благодійному фестивалі народної творчості "Купальські зорі", за попередніми оцінками, візьмуть участь понад 1 тис. безпосередніх учасників та близько 20 тис. гостей. Учасники та гості (у тому числі зарубіжні) продовжують прибувати. До речі, серед регіонів України найпершими на 9-ті "Купальські зорі" прибули донеччани, а серед зарубіжних представників - поляки. Польська делегація з міста-побратима Лєчна Люблінського воєводства одна з найчисельніших - 31 особа.

Свою участь у фестивалі підтвердили делегації з міста Києва, Одеської, Миколаївської, Івано-Франківської, Закарпатської та інших областей, а також з Росії, Білорусі, Румунії.  

Джерело: Укрінформ