Королевську виключили за постійні контакти із владою, – БЮТ

Народного депутата Наталію Королевську виключили із фракції "БЮТ- "Батьківщина" після кількох попереджень. Підставою стали її контакти з владою. Про це у коментарі УНН повідомив народний депутат Володимир Бондаренко.

"Це питання вже давно назрівало. Була дуже серйозна розмова з пані Наталією з приводу того, що вона в день виголошення вироку Тимошенко організувала засідання з’їзду. Її постійні контакти з владою, її бізнесова діяльність, яка дуже сильно перекликається з представниками Партії регіонів, особливо на Луганщині. Були з нею розмови, їй оголошували догану за голосування по окремих питаннях. Останньою краплею стало те, що вчора під час голосування за включення до порядку денного питання про розгляд  парламентом резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи, Наталія Королевська не проголосувала за це питання, перебуваючи в залі", - сказав В.Бондаренко.

Він повідомив, що рішення про виключення Н.Королевської з фракції було прийняте одноголосно.

Нагадаємо, інформація про можливе виключення Н.Королевської з фракції лунає вже давно. Однак рішення було прийняте тільки сьогодні під час ранкового засідання фракції.

Джерело:  УНН