Карасьов: Тимошенко звільнять на початку грудня

Перед підписанням угод про зону вільної торгівлі та про асоціацію з ЄС, яке відбудеться на початку грудня, екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко випустять із СІЗО, інформує Корреспондент.

Таку думку в ефірі 5 каналу висловив політичний експерт Вадим Карасьов, відповідаючи на питання про те, чи зміниться ставлення Європи до України, якщо буде проголосована декриміналізація кримінальних статей.

"По-перше, якщо є декриміналізація, ми починаємо знову позитивний діалог з ЄС. І напередодні дедлайну підписання угоди про зону вільної торгівлі та угоди про політичну асоціацію, це початок грудня, Тимошенко, швидше за все, випустять на волю. А другий чинник, якщо буде Тимошенко, то є ще одна умова - щоб вона брала участь у виборах 2012 року. А це політична конкуренція ", - підкреслив політолог.

За словами Карасьова, політична конкуренція є гарантією, що не будуть фабрикувати кримінальні справи.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва засудив екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко до семи років в'язниці.

Крім того, Тимошенко заборонили займати державні посади протягом трьох років. Суд визнав Тимошенко винною за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади та службових повноважень).

Суд прийшов до висновку, що екс-прем'єр-міністр своїми діями щодо підписання газових угод 2009 року завдала збитків НАК Нафтогаз Україна в сумі 1,5 млрд грн.

Згідно з рішенням суду, до вступу вироку в силу Тимошенко буде залишатися в СІЗО. Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Джерело: Корреспондент