Ірина Прохорова: Усі сьогоднішні виступи в Росії — це лише верхівка айсберга

«У Росії дуже сильний запит на нові цінності, люди втомилися від радянської, напівтоталітарної системи координат», — зазначила сестра мільярдера-кандидата в президенти на виборах, що минули, Ірина Прохорова під час відеоконференції «Вибори-2012: наслідки для Росії та регіону».

Відеоконференція відбулась 14 березня в Інституті світової політики з участю київських та московських експертів.

«Нинішня політична активність людей свідчить про те, що російське суспільство ніколи не впадало в сплячку. Навіть останні 12 років відбувався потужний внутрішній процес еволюції громадянського суспільства. Усі сьогоднішні виступи — це лише верхівка айсберга. Процес уже не зупинити. Адже йдеться не про те, аби просто мітингувати, а як реально працювати. Майбутнє країни залежить не від перестановки в самій владі, а від того, яким чином суспільство збирається самоорганізовуватися, створювати інституції. Будь-яка влада бажає залишатися тоталітарною, і вона залишатиметься такою, поки суспільство буде мовчати», — сказала пані Прохорова.

Не залишила без коментаря пані Ірина закиди її братові про те, що Прохоров — проект Кремля: «Чомусь ніхто не думає про те, що Кремль вже не може все контролювати, тому він намагається просто задушити в обіймах».

Детальніше читайте в поточному номері «Дня».
 

Джерело: «День»