Європейський суд призначив суддю ad hoc від України в ЄСПЛ

Суддею від України у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) замість Ганни Юдківської, яка пішла у декретну відпустку, тимчасово призначений Станіслав Шевчук, повідомив урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ Назар Кульчицький.

"Відповідає дійсності інформація про те, що пані Юдківська зараз перебуває в декретній відпустці, але на час відсутності основного судді Європейський суд призначає суддю ad hoc і нам вже було повідомлено, що такий суддя вже призначений. Відповідно, на час відпустки Ганни Юдковської він виконуватиме обов'язки судді від України. Це Станіслав Шевчук ", - сказав Н.Кульчицький в ефірі "5 каналу" в четвер увечері.

Як повідомлялося, професор кафедри публічного права юридичного факультету Міжнародного Соломонового університету (Київ) Станіслав Шевчук уже був суддею від України ad hoc в Європейському суді з січня по серпень 2009 року.

Джерело: Інтерфакс-Україна