"Єдина Росія" офіційно висунула Путіна в Президенти

Провладна партія "Єдина Росія" офіційно висунула російського прем'єра Володимира Путіна на пост Президента. Про це сказано в програмному зверненні партії, опублікованому на її сайті.

"Єдина Росія" висуває на пост Президента Росії - нашого лідера, голову партії Володимира Володимировича Путіна. Затвердимо це рішення відповідно до федерального законодавства про вибори Президента Російської Федерації ", - сказано в зверненні.

На початку звернення партія підкреслила, що десять років тому Росія перебувала в складному становищі.

"Ще зовсім недавно, якихось десять з гаком років тому, наша країна перебувала в глибокому занепаді, в системній кризі, збитки від якої порівнювалися за масштабами з наслідками громадянської війни. Ми спільно подолали найважчі труднощі, ми піднялися", - сказано в ньому.

При цьому партія висловила сподівання, що росіяни підтримають кандидатуру Путіна. "Ми розраховуємо, що ви підтримаєте нашу партію і наших лідерів. Ми впевнені в перемозі", - сказано у ньому.

Нагадаємо, 24 вересня на з'їзді "Єдиної Росії" Президент Дмитро Медведєв запропонував Путіну балотуватися в Президенти, заявивши, що сам піде працювати в уряд. Путін цю пропозицію прийняв.

Джерело: Українські Новини