Хорошковському доручено забезпечити безвізовий режим з ЄС наступного року

Прем'єр Микола Азаров доручив новопризначеному першому віце-прем'єру Валерію Хорошковському курирувати питання євроінтеграції, а також економіки і фінансів.

Азаров заявив, що необхідно домогтися в 2013 році безвізового режиму України з Євросоюзом, а також забезпечити парафування угоди з ЄС про асоціацію, що передбачає, зокрема, створення зони вільної торгівлі, його підписання та ратифікацію.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів.

Представляючи Хорошковського членам Кабміну, Азаров зазначив, що питання євроінтеграції будуть серед основних його обов'язків.

"Найголовніший напрямок - це європейська інтеграція, саме цьому напрямку ми приділяємо величезну увагу", - підкреслив прем'єр.

Прем'єр підкреслив, що потрібно активізувати адаптацію українських законів до норм ЄС, відзначивши, що зараз ця робота ведеться кілька формально.

При цьому Азаров зазначив, що Хорошковський також буде курирувати всі питання, пов'язані з економікою і фінансами.

Він побажав новому віце-прем'єру успіхів в роботі, підкресливши, що він може розраховувати як на його особисту підтримку, так і на підтримку всіх членів Кабміну.

Як повідомлялося, 22 лютого Президент Віктор Янукович призначив Хорошковського першим віце-прем'єром, звільнивши його з посади міністра фінансів, яку він обіймав з 18 січня.

А напередодні, 21 лютого, Янукович доручив Азарову визначити відповідального за євроінтеграцію віце-прем'єра.
 

Джерело: Ukranews