Генсек ООН оновлює свою команду

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, другий Термін Повноваження Якого Розпочався з 1 січня 2012 року, оновлює свою команду. Його дере заступником стане шведський дипломат Ян Еліассон, Який з 1 липня замініть на Цій посаді танзанійку Ашу-Роуз Мігіро.

Про Це Пан Гі Мун оголосів на бріфінгу у п'ятницю.

"На посаду Першого заступника генерального секретаря я Збирай прізначіті пана Яна Еліассона, громадянина Швеції, Який є ветераном в Галузі діпломатії та міжнародніх відносін, а кож активним Прихильники Організації Об'єднаних націй", повідомів Пан Гі Мун.

ВІН Додав, Що Ян Еліассон обіймав Багато посад, безпосередньо пов'язаних з ООН: БУВ президентом 60-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, спецпредставніком по Дарфуру и ніні є членом адвокатської групи Цілей розвитку тисячоліття. ВІН кож обіймав посаду Першого заступника генсека и глави Департаменту з гуманітарніх харчування у 1992 році.

Керівніком канцелярії генерального секретаря Пан Гі Мун має Намір прізначіті Сюзан Макорру з Аргентини, Яка ніні має статус заступника генсека и відповідає за місії ООН за кордоном.

Наразі тріває процес конкурсного відбору на посади 10 заступніків генсека. Пан Гі Мун планує оголосіті про деякі Нові кадрові призначення вже наступна тижня. Серед головних Принципів у діяльності персоналу ООН ВІН назіває Ефективність, мобільність та багатофункціональність.

Джерело: Укринформ