Фракції БЮТБ і НУ-НС заблокували трибуну і президію у ВР

Фракції БЮТБ і НУ-НС заблокували трибуну і президію ВР під час ранішнього засідання. Після того, як згідно до порядку денного ВР нардепи підійшли до розгляду проектів законів щодо реформування "Нафтогазу", опозиція заблокувала трибуну ВР, передає кореспондент РБК-Україна.

У свою чергу спікер ВР Володимир Литвин зауважив: "Я прошу вас забезпечити порядок... У нас немає жодних порушень регламенту під час розгляду цього питання. Ми домовлялися з вами ще минулого пленарного тижня, що на ці питання (щодо переговорів з РФ) відповість міністр паливно-енергетичного комплексу (Юрій Бойко). Тому ми маємо відповісти на питання, чи ми хочемо знати відповіді на ці питання, чи мова йде про виконання Енергетичної хартії".

Нагадаємо, раніше ВР прийняла в першому читанні за основу урядовий законопроект № 9713 від 16 січня 2012 р., яким пропонується зняти заборону на приватизацію ТЕЦ для подальшої реалізації програми технічного переоснащення через залучення недержавних інвестицій шляхом передачі їх в оренду або концесію. В кінці минулого року у ВР був зареєстрований законопроект № 9429 від 8 листопада 2011 р. , згідно з яким реформування "Нафтогазу України" здійснюється за рішенням Кабміну.

Джерело: РБК-Україна