Екс-міністр Людмила Денисова очолила «Чорноморську ТРК» замість Тетяни Красікової

Президент «Чорноморської ТРК» Тетяна Красікова залишає свою посаду. Цю інформацію порталу «Контекст-Крым» «Телекритиці» підтвердила сама пані Красікова.

Сьогодні колективу «Чорноморської ТРК» була представлена в якості нового керівника екс-міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова.

«Зараз вона представлена колективу як людина, яка наразі здійснюватиме керівництво компанією у якості кризового менеджера. На посаду президента вона не призначена, тому що, очевидно, будуть якісь структурні зміни. Чи буде посада президента - питання ще не вирішене», - уточнила пані Красікова.

Сама Тетяна Красікова, за її словами, минулого тижня написала заяву про відпустку з подальшим звільненням. У відпустку президент «Чорноморки» йде з наступного понеділка, 11 липня, а за місяць звільняється.

«Мені за віком давно було час іти», - пояснила пані Красікова своє звільнення.

На уточнююче запитання ТК вона зазначила, що рішення піти з телерадіокомпанії не пов'язане з кримінальною справою, порушеною проти неї: «Чи буду я на посаді, чи ні - кримінальна справа залишиться». Нагадаємо, що Тетяну Красікову звинувачують в ухиленні від сплати податків. За її словами, справа вже два місяці розглядається в суді першої інстанції.

Нагадаємо, що засновником «Чорноморської ТРК» є народний депутат («БЮТ-Батьківщина») і керівник кримської організації ВО «Батьківщина» Андрій Сенченко. Людмила Денисова є першим заступником кримської організації партії.

Джерело: Телекритика