Девід Хей боксував із зламаним пальцем на нозі

Британський боксер-суперваговик Девід Хей після поєдинку з українцем Володимиром Кличком заявив, що проводив бій із зламаним пальцем на нозі. "Я відчував, що можу уникнути його ударів і також завдавати ударів у відповідь, але не міг відштовхнутися правою ногою. Три тижні тому я зламав палець і користувався місцевими знеболювачами, через що був змушений припинити спаринги набагато раніше, аніж хотів", - наводить слова Хея BoxingScene.сom.

За словами британця, він ретельно приховував інформацію про травму і не відмовився від бою заради своїх англійських фанатів, які прибули на поєдинок. "Мене дуже розчаровує те, що я не міг нормально відштовхнутися правою ногою. Немає нічого гіршого, ніж бачити його підборіддя, намагатися викинути удар і не змогти цього зробити через те, що не можеш швидко рухатися. Сподівався, що місцевий анестетик допоможе і його буде досить. Це просто боляче. Думав, що адреналін і натовп уболівальників допоможуть мені не звертати уваги на травму, але кожного разу, коли я намагався відштовхнутися правою ногою, моє тіло не слухалося", - сказав боксер.

Перед боєм Хей кілька разів образив Кличка, проте зараз визнав його силу. "Він великий боєць і був дійсно хороший. Але, якби він не міг битися правою рукою, я б переміг його. Він на 30 фунтів важчий за мене і наніс мені кілька своїх кращих ударів, але я витерпів. Думаю, я довів, що я великий боєць. Травми - це завжди неприємно. Я не міг ударити з далекої дистанції, тому намагався виманити його, опустивши руки. Але він провів розумний бій і виграв за очками", - зазначив Д.Хей.

Джерело: Укрінформ