Депутат Європарламенту: здоров'я Тимошенко погіршується через знущання над нею у в'язниці
Депутат Європейського парламенту, колишній міністр охорони здоров'я Чехії Сюзанна Ройтова вважає, що погіршення стану здоров'я колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенкo могло викликати жорстоке поводження з нею у в'язниці.
"Здоров'я Юлії Тимошенко викликає побоювання, що з нею жорстоко поводилися у в'язниці, - зазначила Ройтова. - Найближчими днями я направлю результати місії та рекомендації сім’ї Юлії Тимошенко, а також групі Європейської народної партії".
Такий висновок євродепутат зробила після поїздки в Україну на прохання чоловіка Тимошенко Олександра та ознайомлення з медичною документацією про стан здоров'я екс-прем'єра з листопада 2011 року.
Ройтова вважає, що для належного лікування, яке потрібно Тимошенко, потрібні більш повні аналізи.
"Проте замість цього вона була позбавлена навіть підтримують милиць і проводила довгі години на допитах, і навіть тимчасово позбавлена знеболювальної терапії", - зазначила вона.
Євродепутат також вважає, що необхідно продовжити міжнародний тиск на українську владу для того, щоб було забезпечено проведення регулярного незалежного обстеження екс-прем'єра.
Разом з цим Ройтова підкреслила, що приголомшена заявами МОЗ і передчасними інтерпретаціями результатів роботи німецьких і канадських медиків, а також висловлюваннями про кваліфікацію канадських лікарів.
Нагадаємо, 16 лютого іноземні та українські лікарі провели обстеження екс-прем'єра в Качанівській виправній колонії № 54. До складу комісії з обстеження Тимошенко увійшли 9 українських, 3 канадських і 2 німецьких фахівця.
Джерело: Ukranews
