ДЕНЬ: Дарка Чепак: Формат інтерв’ю Віктора Януковича не передбачав участі великої кількості журналістів

У відповідь на прохання про коментар відносно того, якими критеріями керувалася прес-служба Президента України, запрошуючи представників ЗМІ на інтерв'ю із Віктором Януковичем до Межигір'я, «День» отримав офіційну відповідь від прес-секретаря президента Дарки Чепак.

«Формат інтерв’ю Президента України Віктора Януковича з нагоди Дня Конституції не передбачав участі великої кількості журналістів, - сказано у листі. - Ми розширили коло ведучих трьох найпопулярніших політичних ток-шоу («Велика політика» на телеканалі «Інтер», «Свобода слова» на ICTV та «Шустер live» на Першому національному), додавши до цього кола ведучого нової програми Tkachenko.Ua на телеканалі «Студія 1+1» Олександра Ткаченка. Також в інтерв’ю брали участі головні редактори газети «Сегодня» та інтернет-видання «Обозреватель».»

Цим відповідь, в якій, на жаль, не зазначено жодного чіткого критерію, вичерпується.

Нагадаємо, що інтерв’ю Віктора Януковича із шістьома журналістами, запрошеними до Межигір’я, вийшло в ефір «Інтера», Першого Національного, «1+1» та «ICTV» у вівторок 28 червня, у День Конституції. Детальніше про це читайте   в «Розмові в Межигір’ї» .