Чепак очолила Міжвідомчу робочу групу із захисту прав журналістів

Прес-секретар Президента України Дарка Чепак очолила Міжвідомчу робочу групу з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів. Про це УНН повідомили в прес-службі глави держави.

До складу робочої групи також увійшли перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко, керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Денис Іванеко, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександр Курдінович, кореспондент – представник в Україні Міжнародної правозахисної організації "Репортери без кордонів" Оксана Романюк, заступник Генерального прокурора України Євген Блажівський, голова правління громадської організації "Телекритика" Наталія Лигачова, начальник Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України Василь Фаринник, виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар, голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко та перший заступник начальника Управління державної охорони України Станіслав Шуляк.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, сьогодні Президент України Віктор Янукович створив Міжвідомчу робочу групу з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів. Робочу групу створено з метою гарантування конституційних прав громадян на свободу слова та забезпечення захисту прав журналістів. Міжвідомча робоча група оперативно розглядатиме факти порушення законодавства про свободу слова та захист прав журналістів і подаватиме відповідні пропозиції главі держави.

Джерело: УНН