Чемпіонат України з футболу: київське "Динамо" втратило очки у Донецьку

31 липня, 11:21

Футболісти київського "Динамо" у матчі 4-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги зіграли у Донецьку внічию з місцевим "Металургом" - 0:0.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, в інших суботніх поєдинках дебютант елітного дивізіону ПФК "Олександрія" на своєму полі розійшовся миром із сімферопольською "Таврією" (0:0), а дніпропетровське "Дніпро" вдома упевнено перемогло "Іллічівець" із Маріуполя (3:0). На 45-й та 49-й хвилинах зустрічі відзначився Євген Чеберячко, на 60-й - Денис Олійник.

Днем раніше київська "Оболонь" зіграла внічию з луганською "Зорею" (0:0), а харківський "Металіст" у Луцьку обіграв місцеву "Волинь" - 3:0. Два м'ячі у гостей забили гравці збірної Аргентини - на 45-й хвилині відзначився хавбек Хосе Соса, на 66-й - форвард Джонатан Крістальдо. Ще один гол на рахунку бразильця Хав'єра (80).

Завершиться 4-й тур 31 липня поєдинками:

"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Чорноморець" (Одеса)

"Карпати" (Львів) - "Ворскла" (Полтава)

"Арсенал" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк).

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 9 очок (після 3-х матчів), "Динамо" - 8 (4), "Металіст" - 8 (4), "Дніпро" - 7 (4), "Ворскла" - 6 (3), "Таврія" - 6 (4), Кривбас" - 6 (3), "Арсенал" - 5 (3), "Волинь" - 4 (4), "Іллічівець" - 4 (4), "Олександрія" - 4 (4), "Зоря" - 4 (4),"Металург" - 4 (4), "Карпати" - 1 (3), "Чорноморець" - 1 (3), "Оболонь" - 1 (4).

Джерело: Укрінформ