БЮТ вже зібрав підписи за саморозпуск Верховної Ради

Депутати від БЮТ зібрали підписи і сьогодні зареєструють проект постанови про саморозпуск Верховної Ради України шостого скликання. Про це повідомив журналістам на брифінгу лідер БЮТ Іван Кириленко. 

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кириленко зауважив, що фракція БЮТ підтримує ініціативу громадських організацій щодо розпуску Верховної Ради. 

"Ми зібрали підписи і реєструємо постанову про розпуск, оскільки стара-нова Конституція практично не дає можливості зробити це швидко. Повернувши стару Конституцію, ми узаконили цю Верховну Раду і розпустити її, по суті, законних можливостей немає, тільки саморозпуск. Ми ініціюємо саморозпуск. Працювати в цьому залі, який продукує те, що він продукує, ми не збираємося", - сказав він. 

Кириленко додав, що проект постанови буде зареєстрований сьогодні. 

Нагадаємо, раніше бютівці заблокували трибуну парламенту, протестуючи проти відмови Партії регіонів підтримати декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу України, за якою була засуджена Юлія Тимошенко. БЮТ вимагав розпуску парламенту. 

Раніше президент Янукович заявив, що вважає неправильним звільнення екс-прем'єр-міністра Тимошенко в зв'язку з новими кримінальними обвинуваченнями, висунутими проти неї на минулому тижні. "Який сигнал ми даємо суспільству? Що, щоб здійснювати злочини, треба бути членом опозиції?" - сказав Янукович.

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ