Болгари протестували проти звільнення голови союзу суддів
У Болгарії більше ста суддів взяли участь в акції протесту проти звільнення голови болгарського союзу суддів. Верховна судова рада Болгарії в четвер усунула з посади Морославу Тодорову у зв'язку із затримкою публікації її звітів, що стосуються декількох судових ухвал, передає радіо "Свобода".
Хельсінський комітет Болгарії назвав звільнення Тодорової спробою відчужити політичного опонента. Сама Тодорова заявляє, що її переслідують з політичних мотивів.
Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов і міністр юстиції країни Діана Ковачева закликали судову раду переглянути ухвалене ним рішення.
Через декілька днів Єврокомісія повинна виступити з доповіддю про прогрес у справі проведення реформ у судовій системі Болгарії.
Джерело: РБК-Україна
