Б.Нємцов: В.Януковичу і Д.Медведєву не вдасться досягти компромісу

Президентам України і Росії Віктору Януковичу і Дмитру Медведєву не вдасться досягти компромісу сьогодні в Москві. Єдине, що можливо – трохи поліпшити стосунки в персональному плані. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив російський політик, екс-радник колишнього президента України Віктора Ющенко Борис Нємцов.

"Президентам України і Росії В.Януковичу і Д.Медведєву не вдасться досягти компромісу через погані відносини між країнами, небажання йти на зустріч один одному. Максимум, що можливо – трохи поліпшити стосунки в персональному плані", - сказав він.

Разом з тим, на уточнююче запитання, що Україна може запропонувати Росії в обмін знижки на газ, Б.Нємцов відповів: "Я не знаю, що ще може вимагати прем’єр-міністр Росії Володимир Путін від цієї нещасної України".

Як відомо, Президент України відвідає Москву з робочим візитом 24 вересня на запрошення свого російського колеги. В. Янукович і Д.Медведєв спробують повернутися до співпраці.

У повістці зустрічі найбільш гострі питання двосторонніх стосунків: ціна на газ і інтеграція України до Митного союзу.

Експерти не виключають, що у першому питанні Росія може піти на певні поступки. В будь-якому разі, зустріч повинна продемонструвати, наскільки Москва і Київ готові до примирення.

Разом з тим, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що В.Янукович їде до Росії з дуже цікавими пропозиціями.

Джерело: УНН