"Батьківщина" вимагає відкрити кримінальну справу проти керівництва МВС

ВО "Батьківщина" вимагає порушити кримінальну справу за фактами незаконних та провокаційних дій під час святкування Дня незалежності України, здійснених керівництвом Міністерства внутрішніх справ, інформує Газета.ua .

"В День незалежності України, керівництво Міністерства внутрішніх справ, виконуючи політичне замовлення, порушуючи Конституцію та закони, намагалося спровокувати зіткнення з багатотисячною святковою колоною патріотів, що вирушила вулицею Володимирською", - заявили в партії.

У політсилі наголосили, що проти мирних громадян було кинуто спеціальні підрозділи міліції та внутрішніх військ, звезені з інших регіонів України, застосовано сльозогінний газ.

"Сьогодні, замість відкриття кримінальних справ проти керівників МВС та тих, хто віддавав їм наказ робити цю провокацію, кримінальні справи порушуються проти патріотів, громадян України, які гідно святкували своє велике свято, протистояли наступу диктатури, захищали свої громадянські права", - зазначили в партії.

У "Батьківщині" переконані, що мета подібних дій режиму очевидна й зрозуміла - "посіяти в суспільстві страх, залякати людей, запобігти їхній участі у масових заходах, яких більше за все боїться збанкрутіла влада". 

Джерело: Газета.ua