Україна та Франція посилюють співробітництво на рівні парламентів

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар провів зустріч із парламентською делегацією Національних зборів Франції.

У ході зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього, європейського та міжнародного порядку денного, повідомляє пресслужба МЗС.

Василь Боднар висловив вдячність французьким парламентаріям за візит до України та готовність відвідати лінію розмежування в зоні російсько-українського збройного конфлікту.

Французька делегація відзначила важливість такої поїздки з метою отримання чіткої уяви про наслідки агресії РФ проти України та донесення об’єктивної інформації до французьких парламентарів.

Василь Боднар розповів про політико-дипломатичні зусилля з врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, ознайомив співбесідників із цілями та завданнями Кримської платформи.

Учасники зустрічі констатували обопільний інтерес до поглиблення українсько-французького співробітництва на комунальному та регіональному рівнях.

Депутати Національних зборів Франції відзначили активну реалізацію реформ в Україні, зокрема успіх реформи децентралізації та запевнили у подальшій підтримці нашої країни на парламентському рівні.