Старт нового телесезону на «5 каналі»

Цієї середи,  08-го вересня, «5 канал» розпочав новий телесезон.

У рамках нового сезону повертається  праймова лінійка наших вечірніх токшоу. Щобудня о 20:20 в прямому етері «5 каналу» дивіться такі проєкти:

  • «5 Копійок». Політично-саркастичне токшоу з Романом Чайкою Нестандартні дискусії, новий підхід і можливість вставити СВОЇ 5 КОПІЙОК.

  •  «Дійові особи». У проєкті ведуча Лариса Губіна спілкуватиметься з політиками, чиновниками, лідерами думок та експертами. Гості токшоу- це дійові особи нашого з вами життя.

  • «Велика політика». Політичне токшоу -  дискусія гостей в студії: політиків, політологів і експертів на головні політичні теми дня й тижня. Ведуча Анна Мірошниченко.

  • «Прямим текстом з Юрієм Луценком». В політичному токшоу відбуватиметься гостра дискусія на головні політичні теми тижня. Прогноз розвитку подій, аналіз помилок влади, представлення альтернативного вирішення проблем України.

  • «Час за Гринвічем» Хто є хто у міжнародній політиці та чого варто чекати Україні? Доступно про головні світові тенденції, небезпеки та успіхи. Разом досліджуємо, аналізуємо та прогнозуємо! Ведучий Михайло Прудник.

О 22:00, по завершенню вечірніх токшоу, «Час Новин. Підсумки» про найголовніше  у великому підсумковому випуску інформуватиме ведучий «5 каналу» Віталій Ковач.

Незмінно, щонеділі  о 18:00 «Підсумки тижня» з Анною Мірошниченко. Підсумовуємо тиждень разом. Тільки те, що варте вашої уваги.