МЕНЮ

На зустрічі в "нормандському форматі" будуть дотримані "червоні лінії", – Разумков

8 грудня, 2019 - 12:27

Під час переговорів лідерів країн "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція, РФ) будуть дотримані всі "червоні лінії", а результатом переговорів стане повернення нині непідконтрольних уряду територій під юрисдикцію держави, заявляє голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Завтра відбудуться переговори в "нормандському форматі" і від їх успішності залежить майбутнє країни. У цей день не повинно бути політики і боротьби - тільки державна позиція для України. Червоні лінії будуть дотримані, а наші території - повернуті. Підтримую президента і вірю в перемогу України", - написав Разумков на своїй сторінці в соцмережі Facebook в неділю вранці.

Як повідомлялося, 9 грудня в Парижі відбудеться зустріч лідерів країн "нормандського формату" (України, Німеччини, Франції та РФ з урегулювання ситуації на Донбасі.

Парламентські фракції "Європейська солідарність", "Голос" і "Батьківщина" у Верховній Раді закликали небайдужих українців вийти в неділю, 8 грудня, на акцію в центрі Києва з вимогою не допустити здачі національних інтересів під час паризької зустрічі. Пізніше з'явилася інформація, що віче "Червоні лінії" відбудеться на Майдані Незалежності і почнеться о 13:00.