Кулеба закликав американський канал CBS провести внутрішнє розслідування щодо фільму "Озброюючи Україну"

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав американський телеканал CBS провести внутрішнє розслідування щодо введення в оману величезної аудиторії заявами про те, що західна зброя не доходить до українських військових, які прозвучали у документальному фільмі «Озброюючи Україну».

Про це Кулеба заявив у Твітері, коментуючи повідомлення телеканалу CBS про видалення твіту з рекламою фільму, передає Укрінформ.

«Вітаємо перший крок, але цього недостатньо. Ви ввели в оману величезну аудиторію, поширюючи необґрунтовані заяви та підриваючи довіру до поставок життєво необхідної військової допомоги державі, яка протистоїть агресії та геноциду. Має бути проведене внутрішнє розслідування, хто і чому це зробив», - написав глава української дипломатії.

Як повідомлялося, раніше радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк спростував подану в документальному фільмі телеканалу CBS інформацію про те, що поставлена Заходом зброя не доходить до українських військових, і заявив, що вкидами про «чорний ринок зброї» росія прагне дискредитувати Україну в очах західних суспільств.

Фільм «Озброюючи Україну» вийшов на телеканалі CBS 4 серпня. У ньому, серед іншого, американець Енді Мілборн, засновник військової компанії Mozart Group, яка спеціалізується на тренуванні військових, стверджує, що частина західного озброєння — дрони, бронежилети, каски тощо — не доходить до лінії фронту.