Оголошення вироку у справі Оксани Макар перенесли
Двадцятого листопада відсамого ранку під стінами Центрального районного суду Миколаєва почав збиратися натовп. З’їхалося багато представників засобів масової інформації - як національних, так і з Російської Федерації. Проте за п’ять хвилин після того, як зал засідання заповнився вщерть, було оголошено, що засідання з приводу оголошення вироку обвинувачуваним Євгену Краснощеку, Максиму Присяжнюку та Артему Погосяну переноситься на 27 листопада.
Колегія суддів на чолі з Оленою Селивановою своє рішення не пояснила, але Микола Катеринчук, адвокат матері Оксани Макар, припустив, що таке рішення суд виніс через велику кількість представників ЗМІ. «Є така думка, – коментує ситуацію пан Катеринчук, - що вирок перенесли через те, що зібралося багато представників мас-медіа. Вирок суду, на нашу думку, може бути м’яким, і наразі ведеться просто інформаційна війна для того, щоб обговорювались зовсім інші речі, аби відволікти увагу від самого вироку».
Водночас матір Оксани Макар, Тетяну Суровицьку, звинувачують у марному витрачанні грошей, які були зібрані на лікування дівчини. Сама Тетяна Суровицька відповідає на ці звинувачення так: «Що я можу сказати? Хто я така? Це вигідно, мабуть, тим, хто стоїть вище. Нащо мені виправдовуватись, якщо я знаю, що це не так! Цими звинуваченнями вони просто паплюжать пам'ять моєї дочки».
Прокури, які представляють державне обвинувачення у суді, вимагають довічного ув’язнення для Євгена Краснощека, 15 років позбавлення волі для Максима Присяжнюка та 14 років для Артема Погосяна. Аргументують своє рішення тим, що провина підсудних у зґвалтуванні та жорстокому вбивстві повністю доведена. У суді підсудні переважно поводилися тихо та лише іноді спідлоба дивилися на журналістів, які їх оточили. Хоча… Євген Краснощек вів себе розкуто, посміхався, та іноді вітально махав рукою у камеру операторів.
