У Києві представили репліки вишиванок Максима Рильського та Івана Франка

Сьогодні на День вишивки на виставці HANDMADE-Expo Весна-2020 у Міжнародному Виставковому Центрі українська майстриня Тетяна Зез презентувала  репліки вишиванок Максима Рильського та Івана Франка.

“Сьогодні на День вишивки на виставці HANDMADE-Expo Весна-2020 у Міжнародному Виставковому Центрі талановита майстриня і чудовий організатор вельмишановна Тетяна Зез довірила мені представляти репліку вишиванки Максима Рильського, а шейху Саід Ісмагілов репліку вишиванки Івана Франка”, - повідомив на своїй сторінці у Facebook український вчений, релігієзнавець, кандидат історичних наук, письменник, громадський діяч Ігор Козловський. 

“Було цікаво прийняти участь у цьому заході разом з іншими вимушеними переселенцями з окупованих територій Донбасу та Криму”, - додав Козловський у своєму дописі.