Угода про зону вільної торгівлі між Україною та США стане сигналом про відкритість України для бізнесу, - сенатор Грем

Сенатор США Ліндсі Грем (Республіканська партія, Південна Кароліна) заявив, що виступає за укладення угоди про зону вільної торгівлі між Україною та США у найближчі роки.

"Ми всі підтримуємо додаткову економічну допомогу для економіки України. Моя мета - досягти угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та Сполученими Штатами у найближчі роки. Це насправді в корені змінить наші стосунки. Це стане сигналом для всього світу, що Україна відкрита для бізнесу", - сказав Грем на брифінгу за результатами зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Києві в понеділок.

Сенатор наголосив, що для того, щоб досягти цілей укладення угоди про зону вільної торгівлі, надання більшої економічної допомоги та більшої допомоги в сфері оборони, треба зробити більше у напрямі боротьби з корупцією в Україні. "Ми цінуємо реформи, але треба зробити більше", - додав Грем.

Водночас сенатор запевнив, що в Конгресі США є широка двопартійна підтримка свободи України. "В Америці є багато розбіжностей між республіканцями й демократами, але не щодо України. Ми єдині щодо України", - зазначив Грем.