Канаду зацікавила газова й аерокосмічна промисловість України
Канадських бізнесменів цікавить в Україні, в першу чергу, газова промисловість і аерокосмічна галузь, повідомив посол Канади в Україні Трой Лулашник на Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», повідомляє Укрінформ.
«Україна дуже цікава країна, і канадських бізнесменів цікавить, в першу чергу, газова промисловість і аерокосмічна галузь», - заявив він.
На думку посла, подібний економічний форум дасть можливість нарощувати контакти канадських та харківських бізнесменів, що в подальшому переросте у плідну співпрацю.
Трой Лулашник зазначив, що Канада вже 120 років розвиває добрі відносини з Україною. Так, сьогодні в Канаді проживають 1,2 млн канадських українців, що підтверджує добрі взаємини між країнами.
