Вінницькі пластуни отримали нову домівку

Упродовж останніх 10 років осередок Вінницького Пласту розташовувався у підвалі багатоповерхівки, що у центрі міста. Через старі теплотраси приміщення постійно потерпало від підтоплень, неодноразово доводилося боротися з сирістю та пліснявою. Нарешті цього літа для Пласту знайшли нове просторе приміщення. Тепер пластуни шукають кошти на ремонт і планують вже з початку осені розпочати роботу на нову місці.

«Спільними зусиллями з VinSmart, тобто Центром підліткових клубів, ми змогли переїхати у нове, набагато краще місце, хоч і не в самому центрі міста, а на Грибоєдова, 3. Але радіємо, адже маємо тепер більше простору, вікна, сухість та комфорт, куди ми вже перевезли усі речі, – розповідає в.о. голови міського осередку Пласту Олександр Ширко. – Тепер залишилося облаштуватись на новому місці. Для початку занять в новій домівці. І потрібно зробити невеличкий косметичний ремонт та докупити деякі речі, які ми втратили через потопи. Тому станиця Вінниця звертається до всіх, кому не байдужа доля Вінницького Пласту. Якщо ви бажаєте та можете допомогти нам, будемо раді будь-якій допомозі у вигляді фарб, лінолеуму та матеріалів для фарбування».

До слова, у Вінницькій області діє три активно діючих осередки національної скаутської організації України «Пласт». Найбільший – у Вінниці, також у Бару і в Калинівці. Нині це не менше 100 людей різного віку, всього по України їх 8 тисяч, по світу – 10 тисяч учасників. Мета Пласту – сприяння всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. Організація виховує молодь, як свідомих, відповідальних громадян місцевої та національної спільноти. Кожен напрямок роботи заслуговує на своє особисте місце для розвитку, досягнення цілей та нових здобутків.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото з Facebook-сторінки Вінницького Пласту