Українська збірна підготувала нову форму до Євро-2020

Національна збірна Україна виступатиме на чемпіонаті Євро-2020 у новій формі. 

Про це розповів президент Української асоціації футболу Андрій Павелко. Головними атрибутами форми стали гасла «Слава Україні! – Героям слава!» та силует нашої держави.

«Національна збірна Україна виступатиме на Євро-2020 в новій – особливій формі. Головним її атрибутом стане оберіг і символ, дорогий серцю кожного українця. Це найцінніший для всіх нас обрис нашої країни. Єдиної і неподільної батьківщини з Кримом, Донецьком, Луганськом, Києвом, моїм рідним Дніпром, Львовом, Одесою і усіма містами і селами, де головною мелодією з дитинства є мелодія національного гімну. Де на «Слава Україні!» відповідають гаслом «Героям слава!» і яке тепер також буде на формі та надихатиме наших футболістів на нові перемоги», - написав президент УАФ.

Він вірить, що силует України додасть сил гравцям, адже вони битимуться за всю Україну, натомість країна підтримуватиме їх у кожному матчі.

«Це надзвичайно важливо і для футболістів, які дуже хвилюються та мріють виступити якнайкраще на Євро-2020, і для мільйонів наших вболівальників, які вірять у команду Андрія Шевченка», - зазначив пан Андрій.