На Буковині всі сім’ї загиблих учасників АТО забезпечили житлом
Як інформує заступник директора Департаменту соціального захисту населення Чернівецької облдержадміністрації Юрій Півень, до кінця 2015 року всі сім’ї загиблих буковинських військовослужбовців-учасників АТО, які перебували на квартирному обліку, було забезпечено житлом.
"Протягом року для них придбали 13 квартир одно-, двох- та трикімнатні, залежно від кількісного складу сімей. Таким чином забезпечили житлом усі потребуючі родини військових, загиблих у зоні антитерористичної операції. На ці цілі використали майже 13 мільйонів гривень, виділених державою. Зважаючи, що останній транш коштів надійшов 25 грудня, декілька квартир купували буквально під самий Новий рік. Велику допомогу у цьому нам надали волонтерські організації, завдяки їм всі родини змогли зустріти свято у нових оселях", - каже Ю. Півень.
Найбільше квартир для сімей загиблих учасників АТО придбали у Чернівцях та найближчому до них містечку Сторожинець, по одній – ще у двох районних центрах області.
"Наразі клопочемося також про дозвіл на придбання квартири для сім’ї трагічно загиблого у зоні АТО волонтера із Чернівців Романа Шлюсаря. Сподіваємося, що питання буде вирішене позитивно", - додає Ю. Півень.
Анна Гаргаля, Чернівці
