В Україні презентували театральний плейлист «Шинель OST»

Арт-проєкт «Театр 360 градусів» презентував музичну підбірку «Шинель OST» на цифрових сервісах Apple Music та Spotify. Це унікальний плейлист саундтреків до однойменної відеовистави за М. Гоголем «Шинель», онлайн-прем’єра якої відбулася цієї весни. До релізу увійшли 6 авторських композицій, які створили сучасні українські саунд-продюсери Олександр Філоненко (Monoconda) та Дмитро Авксентьєв (Koloah). А записали їх вперше в Україні не у студії звукозапису, а безпосередньо у стінах театру, аби зберегти акустику театральної зали.

Про це повідомляється на сторінці Театру 360 градусів.

Композитори проєкту за 3 тижні написали 12 оригінальних музичних творів для вистави. Для запису саундів до Театру на Подолі були запрошені 22 музиканти симфонічного оркестру «Віртуози Києва», які протягом 4-х годин відтворювали ноти композиторів у live-виконанні. Це стало можливим завдяки інноваційності театру: наявності високоякісної системи звукозапису та багатоканального пульта. Шість композицій із записаних увійшли до релізу «Шинель OST» на музичних платформах.

Творці проєкту завжди намагаються знайти шлях до серця глядачів та за допомогою різних проявів закохати їх у театр. Тому вірять, що випуск саундтреків до театральних вистав на глобальних онлайн-майданчиках сприяє розширенню рамок театральної культури в Україні. Аудиторія, яка послухає плейлист «Шинель OST», може зацікавитися походженням треків і в перспективі піти до театру, аби почути їх у синергії з візуальним рядом.

Нагадаємо, український проєкт «Театр 360 градусів» — це інноваційний диджитал-проєкт продюсерів Даші Малахової та Наталії Чижової, який вперше в Україні знімає і показує широкій аудиторії відеоверсії театральних постановок з використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави.