У Києві підірвали автомобіль Рабиновича, - ЗМІ
У Києві поряд з офісом В.Рабиновича по вул.Мечникова, 14 біля одного з припаркованих автомобілів о 15:36 стався вибух. Колишній головний редактор газети "Столичні новини" Володимир Кацман заявив, що вибух був замахом на життя В. Рабиновича та що вибуховий пристрій було кинуто з боку сусіднього будинку в автомобіль бізнесмена, який виїжджав з двору офісу.
У приймальні В.Рабиновича підтвердили факт вибуху і повідомили, що бізнесмен відповідає на запитання слідчого.
Унаслідок вибуху ніхто не постраждав, проте отримав незначні механічні пошкодження автомобіль марки "Лексус-570", повідомляє Головне управління МВС України в м.Києві.
"На місці працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці проводять всі необхідні першочергові заходи щодо встановлення обставин події. Інформація внесена до Єдиного обліку Печерського райуправління міліції", - йдеться в повідомленні столичного главку.
