Відкрито другу сесію Верховної Ради восьмого скликання

Голова парламенту Володимир Гройсман на засіданні оголосив про закриття першої сесії Верховної Ради восьмого скликання і про відкриття другої сесії Ради.
На ранковому засіданні парламенту зареєструвалися 302 народні депутати, які розглянуть законопроекти щодо підвищення обороноздатності держави та забезпечення інформаційної безпеки.
Для розгляду в першому читанні винесли законопроект про внесення змін до Закону «Про оборону України» щодо військовополонених і інтернованих в особливий період, законопроект про внесення змін до Закону «Про Національну гвардію України», проект закону про внесення змін до КК щодо військових злочинів та законопроект про військово-цивільні адміністрації.
Також розглядатимуться законопроекти інформаційної сфери, серед яких законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, законопроект, що регулює право участі іноземних осіб в телерадіоорганізаціях та законопроект щодо посилення застосування санкцій до ліцензіатів за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення.
Депутати розглянуть і проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Національного антикорупційного бюро і законопроект про внесення змін до деяких законів щодо волонтерської діяльності.
