Сільгосптехніку з Луганщини завдяки GPS вдалося виявити у Грозному

Російські окупанти з аграрних районів Луганської області вивозять сільгосптехніку на територію країни-агресора. Завдяки GPS техніку українських фермерів вдалося виявити у Грозному, повідомляє Вільне радіо.

Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в інтерв’ю “Суспільному”.

За його словами, в аграрних районах Луганської області не було активних боїв. Тому ці території не так сильно постраждали від руйнувань, якщо порівнювати з Рубіжним, Сєвєродонецьком та іншими знищеними вщент містами. Але й у цих відносно вцілілих населених пунктах окупанти ускладнюють людям життя.

“У місцевих аграріїв крадуть врожай, забирають “Камазами”, вивозять потім вагонами, як нам кажуть, у Краснодарський край. Техніку хорошу так само вивозять, потім її по GPS можна знайти десь у Грозному. Звісно, займаються мародерством”, — сказав Сергій Гайдай.

Зазначимо, окупанти активно вивозять врожай хліба з тимчасово окупованої частини українського сходу. Так, лише в середині травня було відомо, що Росія вивезла з окупованих територій близько 400 тисяч тонн зерна. Це може спричинити голод в Україні.