Українська міліція почала вивчати вміст серверів ВКонтакті, - Дуров

Українські правоохоронці почали вивчати та документувати вміст серверів соціальної мережі ВКонтакті, вилучених минулого тижня. Про це на своїй сторінці повідомив технічний директор Микола Дуров. 

За понеділок, 1 липня, вони встигли вивчити один жорсткий диск з 250-ти, що перебувають в їх розпорядженні.

«Вони шукають там (горілку з салом) (закреслено) якусь порнографію, щоб (її можна побачити і помріяти про недоступне) (закреслено) зробити вигляд, що вони знайшли жахливі сервери, з яких на Україну поширювалася моторошна порнографія. При цьому вони хочуть довести, що знайдені файли були завантажені саме співробітниками ВК, а не користувачами», - написав він.

Нагадаємо, сервери було вилучено 27 червня, під час перевірки діяльності компанії ТОВ «Дата-Айікс Юей», в якої і знаходились українські сервери ВКонтакті для кешування. Внаслідок цього інциденту швидкість доступу до сервісів сайту в української аудиторії дещо знизилась, тому керівництво соцмережі вирішило відкрити новий вузол передачі даних у Франкфурті.

Представники міліції пізніше заявили, що вони не знали, що вилучені сервери належали ВКонтакті.