WSJ: Обама тиснутиме на ЄС у жорсткій політиці до РФ
Президент США Барак Обама стурбований тим, що Європа послабила своїх позицій щодо Росії. Цього тижня, під час візиту до ЄС, американський лідер буде наголошувати на збереженні "жорсткої лінії" щодо Москви та президента Володимира Путіна. Про це пише The Wall Street Journal.
"Ми не хотіли б, щоб все видихнули з полегшенням і сказали, що, мовляв, вибори пройшли і мета досягнута", - цитує видання представника Білого дому.
Зазначається, що в ході зустрічі "Великої сімки", Обама наполягатиме на формуванні нової червоної лінії для Москви. Також він наполягатиме на збереженні дії вже введених відносно Росії санкцій. Америка ймовірно пропонуватиме фінансову зброю як один з елементів тиску на РФ. Йдеться зокрема про спеціалізований підрозділ американського Міністерства фінансів, створений для боротьби з незаконним фінансуванням терористичних організацій. Сьогодні він займається також приведенням у виконання санкцій по відношенню до фізичних осіб і компаніям.
Водночас, газета сумнівається в тому, що пропозиції американського президента будуть побуті Брюсселем.
