Зеленський внесе законопроект про економічний паспорт українця

Президент України Володимир Зеленський планує до 10 грудня внести до Верховної Ради законопроект про економічний паспорт українця.

"Я хочу подякувати Верховній Раді України – вчора ми проголосували дуже важливий податковий закон №5600, який збільшує ренту: плату за використання природних ресурсів. Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня вперше за всю історію я внесу законопроект про економічний паспорт українця", - заявив глава держави у щорічному посланні про внутрішнє та зовнішнє становище України, виступаючи з трибуни парламенту в середу.

Він пояснив, що відповідно до цього законопроекту кошти від плати за використання надр накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України, які після досягнення повноліття вони зможуть використати для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

"Завдяки цим двом законам, нарешті, наші чи чиїсь олігархи стануть справжніми інвесторами у майбутнє наших дітей – я їх вітаю. І це буде вперше за роки нашої незалежності", – додав Зеленський.