У день прем'єри документального фільму "Між небом та горами" представлено трейлер стрічки

Сьогодні — прем’єра документального фільму Дмитра Грешка «Між небом та горами» на Краківському кінофестивалі. Представлено трейлер.

Польський кінофорум виявив солідарність до України та прихистив Міжнародний кінофестиваль документального кіно з прав людини Docudays UA, який мав відбутись наприкінці березня у Києві. Але через повномасштабне вторгнення росії до України провести фестиваль вдома виявилось неможливим. У Кракові відбудуться покази Національного конкурс DOCU/УКРАЇНА, оголошення якого відбулось напередодні повномасштабного вторгнення, і куди зокрема увійшов і дебютний повнометражний фільм Дмитра Грешка.

Це буде трактуватись одночасно як світова та національна прем’єри фільмів. Більш того, покази «Між небом та горами» відбудуться у краківському кінотеатрі «Київ». Краківський кінофестиваль проходить з 29 травня по 5 червня та онлайн на території Польщі 3-12 червня 2022 року.

Фільми буде оцінювати міжнародне журі, а нагородження відбудеться в останній день Краківського фестивалю.

Крім того, фільм «Між небом та горами» візьме участь у кінофестивалі Sheffield DocFest, який відбудеться з 23 по 28 червня відбудеться важливий британський фестиваль документального кіно. Там пройде Міжнародна прем’єра фільму.

На важливому британському кінофорумі буде презентована програма «Пароль: Паляниця», де покажуть 4 кінокартини із Національного конкурсу кінофестивалю Docudays UA.

Фільм вироблено UP UA Studio за підтримки Держкіно України. Режисер – Дмитро Грешко, продюсерка – Поліна Герман.

Про фільм: В той час як весь світ зупинився під час пандемії коронавірусу, жителі гірського села Колочава на Закарпатті, живуть звичним життям. Тільки працівниці сільської станції швидкої допомоги знають, що відбувається насправді…