Азаров: Сніг в Україні буде танути протягом 10-15 днів

В Україні танення снігу триватиме 10-15 днів. Про це сьогодні на зустрічі з волонтерськими організаціями сказав прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Є заспокійливі фактори, які говорять про те, що танення не буде миттєвим, тому що очікуються не такі вже високі температури, з мінусом вночі... Це буде сприяти тому, що не буде такого різкого потепління, яке завжди призводить до великих потоків води. У нас за часом на 10-15 днів все буде розтягнуто", - повідомив Азаров.

Він запевнив, що зараз вживаються заходи для запобігання повені в Києві.

"Я прийняв рішення, що в ДержНС буде цілодобово працювати на період паводку інформаційна служба, яка буде інформувати, отримувати сигнали наших людей і прийняти оперативні заходи. Київ готується до паводку, зараз вживаються всі можливі технічні заходи, підтягується до Києва велика кількість - більше 70 насосних станцій - вони встановлюються зараз там, де можливі підтоплення", - зазначив Азаров.

Також прем'єр-міністр додав, що головне недопрацювання влади було в тому, що не були достатньо поінформовані громадяни України і, зокрема, кияни про майбутній снігопад.