Янукович: Якщо суд не звільнить Луценка, він може вийти за амністією

Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко може вийти на волю за амністією. Про це під час підсумкової прес-конференції заявив президент України Віктор Янукович.

«Нам потрібно дочекатися рішення судів. Після того, як суди винесуть вердикт, можна буде робити висновки. Касаційний суд ще не розглянув справу по Луценку. Відверто кажучи, я давно знаю Луценка. Як людину, мені дуже шкода Луценка. Він страждає за дурниці, які наробив, зі своїм водієм. Хотів зробити як краще, а потрапив під кримінальну статтю. Тому треба дочекатися касаційного суду. Я відверто про це кажу, незважаючи на те, що Луценко сьогодні намагається з себе робити великого опозиціонера. Якщо суд його не звільнить, я буду розглядати питання про його помилування. Коли дійде моя черга. Я не хочу тиснути на суд, тиску на суд з боку президента не може бути. Нам потрібно почекати ще трохи, коли закінчиться суд», - сказав Янукович.

Звільнення Луценка може бути виконанням Януковича деяких вимог Заходу, що прозвучали під час останнього саміту Україна-ЄС в Брюсселі.

За матеріалами
Нового регіону