У Луцьку штрафуватимуть за вивіски не українською мовою

До власників луцьких вивісок, на яких інформація подається не українською мовою, будуть застосовані штрафи, попереджає Луцька міськрада.

Згідно з повідомленням управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, поширеному в п'ятницю, чиновники затвердили заходи щодо приведення носіїв зовнішньої реклами та вивісок підприємств у відповідність до законодавства щодо державної мови.

"Суб'єкти підприємництва повинні забезпечити наявність вивісок державною мовою, вивіска повинна мати інформацію про реєстрацію суб'єкта, знаки для товарів і послуг, які належать суб'єкту, вид його діяльності. Порушення перерахованих вимог є підставою для застосування органами контролю штрафних санкцій", - йдеться в повідомленні .