МЕНЮ

«Це не продовження Гаррі Поттера»

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
28 травня, 2020 - 17:17
Дж.Роулінг під час карантину опублікувала нову історію

Дж.К. Роулінг нещодавно опублікував перші розділи казки про чудовисько, відоме як Ікабог, алегорію про правду та зловживання владою, яка є у безкоштовному доступі в Інтернеті, щоб діти могли її читати під час карантину через коронавірус.

Ця історія стосується чуток про жорстоке чудовисько, яке їсть дитину, з надзвичайними силами, яке живе на північній околиці уявної землі, відомої як Корнукопія.

Подальші глави будуть публікуватися щонеділі до 10 липня, сказав Роулінг у своєму Твіттері, додавши великими літерами: ЦЕ НЕ ПРОДОВЖЕННЯ ГАРРІ ПОТТЕРА.

Роулінг здобула ідею для «Ікабога», коли вона писала про Гаррі Поттера, і мала намір опублікувати її після «Гаррі Поттера та дарів смерті», останньої з її семикнижкової серії про Поттера.

Однак рукопис опинився на її горищі і пробув там десятиліття, зараз авторка переписала його частини протягом останніх тижнів.

«Ікабог — це історія про істину та зловживання владою», — сказав Роулінг, — «Його теми позачасові і можуть стосуватися будь-якої епохи чи будь-якої країни. Ідея з’явилася мені вже понад десять років тому, тому її не слід розглядати як відповідь на все, що зараз відбувається у світі», — додала вона.

Роулінг передасть свої роялті організаціям, які допомагають групам, що найбільше постраждали від COVID-19.

Нагадаємо, що серія книг про чарівника «Гаррі Поттера» була перекладена понад 80 мовами та продана тираже понад 500 мільйонів примірників по всьому світу.