Затребувана і популярна

У серпні Львів знову стане епіцентром сучасної української пісні

Національний проект “Ukrainian  Song Project / Українська пісня”, який гуртує навколо себе найтоповіших українських виконавців і “молоду кров” українського шоубізу, вкотре доводить – українська пісня є затребуваною і популярною.

Цьогоріч, 2022-го,  «Українська пісня» відбудеться 14 серпня на стадіоні “Арена Львів”. Утім, організатори масштабного проєкту днями оголосили про новий формат – є ідея розширити музичний марафон у часі: він відбуватиметься два дні – 13 та 14 серпня.

За словами промоменеджера проєкту Галини Гузьо, «Українська пісня» крокує далі та відкриває чергову сторінку своєї історії. Цього року організатори планують значно розширити лайн-ап виконавців, запросивши європейських музичних зірок, та готують для глядачів багато несподіванок і сюрпризів.

До речі: вже розпочався продаж квитків на «Ukrainian  Song Project / Українська пісня 2022».

Більше того, усі охочі можуть скористатися сертифікатом “єПідтримка” та витратити свою тисячу гривень від держави за вакцинацію, придбавши квиток на зірковий концерт.

«Минулого року V, ювілейна, «Українська пісня» зібрала понад 15 тисяч глядачів на “Арені Львів” і стала епіцентром музичної культури України, – нагадує промоменеджер проєкту. – У рік масштабного святкування 30-річчя української Незалежності проєкт відбувся під гаслом «Українська пісня» – історія народжує майбутнє!». Упродовж кількагодинного музичного марафону зі сцени у вигляді гігантського птаха у формі цифри V, що символізував п'ятиріччя проєкту, лунали найяскравіші хіти за всі роки незалежності нашої держави».

Хедлайнерами “Ukrainian  Song Project / Українська пісня-2021” стали гурти «Без Обмежень», ВВ, «Скай», співаки MELOVIN, Віктор Павлік, Сергій Бабкін (в унікальному дуеті з Оксаною Мухою, присвяченому Героям України), також – Ірина Білик, JAMALA, М’ята, Наталка Карпа, Анна Трінчер. Провела концерт Марія Єфросініна.

Серед десятків фіналістів проєкту – яскраві, молоді та перспективні виконавці: JULINOZA, Semyokhina, АНЦЯ, ЛЕV, «GG Гуляй город»

(feat. Morphom), Sowa, «Cry неба», BORA, Маргарита Самойлова та MARLEN. Переміг 2021-го етно-гурт з Мукачева – «АНЦЯ», який отримав приз – продюсування та запис пісні на FOXXSTUDIOS Вадима Лисиці, а також промо та менеджмент від «Української пісні» упродовж року.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Фото «Дню» надала Галина ГУЗЬО