«Тиха ніч» у Львові

Вокальна формація «Піккардійська Терція» порадує львів’ян і гостей міста різдвяними концертами

Виступи, а їх буде два, відбудуться 10 січня у Театрі ім. Марії Заньковецької – о 17.00 та о 19.30. Такі концерти для піккардійців – добра і багаторічна традиція, бо дуже хочуть на рік прийдешній зарядити усіх добром та позитивом. 

Варто зазначити, що від початку 2021 року «Терція» концертувала містами України із месседжем «Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна». Так склалося, що і під завісу року цей посил від музикантів усе ще актуальний. Відтак усі концерти зимового туру формації (у грудні 2021-го «піккардійці» з успіхом виступили в Луцьку, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі та Вінниці) пройшли із дотриманням карантинних вимог МОЗ, чинних на час проведення заходів. Про це «Дню» розповіла промоменеджер гурту Галина Гузьо. 

Концертна програма «Піккардійської Терції» «Тиха ніч» на заньківчанській сцені об'єднає найкращі колядки, щедрівки та новорічні пісні, які акапельний колектив створив упродовж майже 30 років творчості.

«За останні два роки нам дуже бракувало живих зустрічей, – говорить  художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – За цей період «турбулентних» умов ми дуже скучили за нашими слухачами. Тому кожна нагода побачитися наживо – безцінна. Тим паче, у нашому віці, коли кожен новий рік на сцені – не просто досягнення, а й велика радість. А у часі різдвяних свят ця радість ще більша, ще світліша».       

А наступного, 2022-го, року «Піккардійська Терція» святкуватиме 30-річчя. З цієї нагоди акапельна вокальна формація готує не один музичний сюрприз.

Довідково:

День народження «Піккардійської Терції» – 24 вересня 1992 року. Учасники гурту – Володимир Якимець (художній керівник), Ярослав Нудик, Роман Турянин, Богдан Богач, Андрій Капраль та Андрій Шавала. Менеджер – Роман Климовський.

У репертуарі секстету – кілька сотень абсолютно різножанрових композицій (від класики до народних пісень), які вокалісти виконують дванадцятьма мовами.

На гастрольній мапі – Польща, Канада, Іспанія, Німеччина, США, Італія та Франція.

«Терція» – лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка (2008 рік).

Чотири року тому, 2017-го, піккардійці отримали звання «Заслужений артист України».