Танцюють всі!

Львівська національна опера запрошує на новорічну прем’єру

В останні дні 2021-го Львівська опера здивує публіку особливою програмою, і це – святкові концерти «Штраус-бал», режисером яких є генеральний директор – художній керівник Львівської опери Василь Вовкун і які відбудуться 30 і 31 грудня та вже у Новому році – 14 січня. Початок о 18.00.

Глядачам обіцяють магічну новорічну атмосферу від порогу театру – вже у фойє, яке стане майданчиком для танців та веселощів. Також у ціну квитка входить сюрприз, який додасть загадковості дрес-коду відвідувачів. 

Основне дійство відбуватиметься на головній сцені Опери. У виконанні оркестру театру прозвучать найвідоміші твори танцювальної музики династії австрійських композиторів Йоганна Штрауса та його синів – Йоганна та Йозефа, чиї польки, вальси, марші та фрагменти з оперет були найбільш затребуваною танцювальною музикою на межі ХІХ–ХХ століть.

Будуть у концерті й несподіванки, які анонсує диригент «Штраус-балу» Іван Чередніченко: «Музиканти жартуватимуть, і для цього їм знадобляться також геть незвичні музичні інструменти – як от гудок, ковадло і кілька пістолів».
Вразять публіку й чарівні солістки Львівської національної опери – сопрано Анастасія Корнутяк, Дарина Литовченко та Маріанна Цвєтінська, які виконуватимуть найбільш віртуозні й святкові номери з класики оперної музики.
Щодо інших приємних несподіванок прем’єрних новорічних концертних вечорів у Львівській національній опері, то це танці у виконанні артистів балету (постановники – Артем Шошин і Сергій Наєнко), які стануть окрасою програми «Штраус-бал» не лише на сцені, а й у фойє. 

За задумом Василя Вовкуна, глядачі після концерту зможуть залишитися у театрі ще на годину, аби потанцювати і насолодитися святковою атмосферою новорічних свят, яку з великою любов'ю створює для публіки колектив Львівської національної опери імені Соломії Крушельницької. Приходьте!

Промовідео новорічної концертної програми «Штраус-бал» – тут.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів