«Різдвяна ніч» від Tabakov

Переможець шоу «Шанс» та «Голос країни» запрошує на святкові концерти

Виступи на Різдво – одна із незмінних традицій співака Павла Табакова, який віднедавна виступає під сценічним іменем Tabakov. Цієї зими переможець телепроєктів «Шанс» та «Голос країни» представить у рідному Львові нову святкову програму – «Різдвяна ніч». Виступи відбудуться у суботу, 15 січня, на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької (о 16.00 та о 19.00). Про це  «Дню» розповіла промоменеджер Tabakov – Галина Гузьо.

Анонс концерту можна переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?v=ApXrq1BKfCo

Tabakov з командою готують різдвяні прем’єри, якими, переконані, потішать слухачів на святкових концертах «Різдвяна ніч» 15 січня. Одна із них – однойменна авторська колядка, яка побачила світ напередодні Дня святого Миколая і вже заполонила радіоефіри України.

Послухати колядку можна тут:

https://www.youtube.com/watch?v=f5KeQZtihxY

За словами Галини Гузьо, окрім уже знаних авторських колядок – «Колискова», «Різдво для двох», «Коляда-колядка», «Щасливе Різдво», «Покотилась зірка з неба», «Мирне Різдво», під час концертів «Різдвяна ніч» прозвучать і традиційні колядки та щедрівки у несподіваних аранжуваннях.

А ще співак обіцяє заколядувати сімома мовами! Попурі колядок народів світу – родзинка святкової програми, на яку з нетерпінням чекають і сам Павло, і, звісно ж, його шанувальники.

Не обійдеться і без романтичних хітів Табакова – «Тільки ти моя», «Ти танцюєш одна», «В тобі моя любов», «Така зима», «Любов жива» та ін.

«Мої концерти «Різдвяна ніч» додадуть кожному слухачеві ще більших радості та емоційного піднесення у часі новорічно-різдвяних свят», – вважає Tabakov.

А вранці 15 січня, об 11.00, на заньківчанській сцені відбудеться також показ «на біс» авторського різдвяного мюзиклу Павла Табакова «Фабрика Санти». Ця видовищна постановка за участю юних талантів Творчої школи Павла Табакова цієї зими зібрала у Львові уже кілька аншлагів.

Далі буде?